W nocy, około godziny 22:40, na drodze Lubawka - Chełmsko Śląskie doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem. Zginęła jedna osoba.
Z ustaleń policji wynika, że volkswagenem golfem jechał 29-letni mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego. Z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i uderzył w prawidłowo jadący autobus.
Kierowca golfa zginął na miejscu.
Autobusem, oprócz kierowcy, jechały trzy pasażerki. Nie odniosły poważnych obrażeń.

fot. facebook / 998 Kamienna Góra i OSP Lubawka
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze