Reklama

Zerwana kampania

Wokół tegorocznych wyborów prezydenckich jest więcej pytań niż odpowiedzi. Równie dziwna była kampania wyborcza. Jej, również nietypowe, ślady widać w Lubawce.

 

Wybory w najbliższą niedzielę (10 maja) nie odbędą się. Kiedy i w jaki sposób wybierzemy prezydenta, pozostaje niewiadomą.

Podczas skromnej kampanii na terenie powiatu kamiennogórskiego pojawiło się niewiele plakatów, billboardów wyborczych. Jeden wisiał przy skrzyżowaniu ul. Pocztowej i Kamiennogórskiej w Lubawce. Sądząc po pozostałościach był solidnie przymocowany, ale i tak został zerwany. Wczoraj wisiał już tylko fragment zadrukowanego materiału. Smutna pozostałość po przerwanej kampanii.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama