Wokół tegorocznych wyborów prezydenckich jest więcej pytań niż odpowiedzi. Równie dziwna była kampania wyborcza. Jej, również nietypowe, ślady widać w Lubawce.
Wybory w najbliższą niedzielę (10 maja) nie odbędą się. Kiedy i w jaki sposób wybierzemy prezydenta, pozostaje niewiadomą.
Podczas skromnej kampanii na terenie powiatu kamiennogórskiego pojawiło się niewiele plakatów, billboardów wyborczych. Jeden wisiał przy skrzyżowaniu ul. Pocztowej i Kamiennogórskiej w Lubawce. Sądząc po pozostałościach był solidnie przymocowany, ale i tak został zerwany. Wczoraj wisiał już tylko fragment zadrukowanego materiału. Smutna pozostałość po przerwanej kampanii.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze