O godzinie 3 w nocy z wtorku na środę policjanci zatrzymali w Dębrzniku 39-latka. Mężczyzna prowadził samochód, policjantów zainteresował brak świateł w pojeździe.
Podczas kontroli policjanci wyczuli od mieszkańca powiatu kamiennogórskiego woń alkoholu. Ich podejrzenia potwierdził wynik badania. Mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu.
Pijany mężczyzna musi liczyć się z utratą samochodu, wysoką grzywną, zakazem prowadzenia pojazdów oraz nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze