Sala witrażowa kamiennogórskiego ratusza zamieniała się dzisiaj (niedziela, 7 marca) w studio fotograficzne.
Centrum Kultury zorganizowało projekt "Kamiennogórzanki". Dzisiaj odbył się jego pierwszy etap. Chętne panie zostały przygotowane m.in. przez makijażystkę do sesji zdjęciowej. Wykonane zdjęcia zostaną teraz ocenione przez komisję, która wybierze najlepsze na wystawę. Prezentacja prac ma się odbyć na przełomie lat 2021/2022. Zdjęcia wykorzystane zostaną również w miejskim kalendarzu na rok 2022.
fot. CK Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze