Na przejeździe kolejowym na ul. Szymrychowskiej w Lubawce doszło do zderzenia samochodu i szynobusu. Nie ma poszkodowanych, po wyjaśnieniu zdarzenia droga będzie przejezdna.
Do zderzenia doszło ok. 8:30. Samochód prowadził 75-letni mieszkaniec gminy Lubawka. Nie zdołał zatrzymać pojazdu przed przejazdem (znak Stop). W samochód uderzył szynobus. Szynobusem podróżowały trzy osoby i maszynista. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń.
Droga będzie przejezdna po usunięciu pojazdów, potrwa to około godzinę. Podróżni mogą się liczyć z utrudnieniami w kursowaniu szynobusu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze