Reklama

Zderzenie w Lubawce

Po godzinie 17:00 w sobotę (27 czerwca) w Lubawce doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów.

 

Do zdarzenia doszło przy skrzyżowaniu alei Wojska Polskiego (ciąg krajowej drogi numer 5) z ulicą Szymrychowską (dojazd do Chełmska Śląskiego) na wysokości Gambitu.

Z ustaleń policji wynika, że od strony centrum Lubawki jechał volkswagen passat prowadzony przez 30-letniego mieszkańca gminy Kamienna Góra. Kierujący chciał skręcić w lewo, w ul. Szymrychowską. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu bmw jadącemu od strony granicy. Bmw prowadził 20-letni mieszkaniec gminy Lubawka. Obaj kierujący byli trzeźwi. Do szpitala przewieziona została pasażerka passata.

Reklama

Na miejscu nadal pracują służby.

fot. Piotr Olejnik

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama