Po godzinie 17:00 w sobotę (27 czerwca) w Lubawce doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów.
Do zdarzenia doszło przy skrzyżowaniu alei Wojska Polskiego (ciąg krajowej drogi numer 5) z ulicą Szymrychowską (dojazd do Chełmska Śląskiego) na wysokości Gambitu.

Z ustaleń policji wynika, że od strony centrum Lubawki jechał volkswagen passat prowadzony przez 30-letniego mieszkańca gminy Kamienna Góra. Kierujący chciał skręcić w lewo, w ul. Szymrychowską. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu bmw jadącemu od strony granicy. Bmw prowadził 20-letni mieszkaniec gminy Lubawka. Obaj kierujący byli trzeźwi. Do szpitala przewieziona została pasażerka passata.
Na miejscu nadal pracują służby.
fot. Piotr Olejnik

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze