Do zderzenia trzech samochodów doszło przed godziną 13 na wjeździe do Jawiszowa od strony Krzeszowa.
Z ustaleń policji wynika, że sprawca kolizji był 43-latek jadący w stronę Krzeszowa. Kierujący zahaczył o pobocze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w dwa samochody jadące z naprzeciwka. Pierwszy z tych samochodów uderzył w drzewo. Tym pojazdem jechała kobieta z dzieckiem, kierująca odniosła obrażenia wymagające interwencji lekarza, ale nie stało jej się nic poważnego. Stąd kwalifikacja zdarzenia jako kolizja, a nie wypadek. Samochodami podróżowały łącznie cztery osoby, w tym dziecko.
Sprawca ukarany został mandatem w wysokości 1500 zł i 12 punktami karnymi.
Droga jest już przejezdna.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze