Do zderzenia dwóch samochodów doszło dzisiaj około południa na drodze krajowej nr 5. Do zdarzenia doszło między Marciszowem a Pustelnikiem, tuż za parkingiem.
Aktualizacja 17:45
Z ustaleń policji wynika, że od strony Domanowa jechał 22-letni Czech. Kierowca jechał za szybko, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w prawidłowo jadący samochód. Czech ukarany został mandatem w wysokości 1500 zł.
Oryginalna informacja
Na miejsce wezwani zostali strażacy z pobliskich OSP oraz z PSP Kamienna Góra, Pogotowie Ratunkowe i policja. Uczestnicy zdarzenia sami opuścili pojazdy. Podczas prowadzonej akcji droga była nieprzejezdna.
fot. policja Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze