Kamiennogórscy policjanci przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji upamiętniania śp. sierżanta Mateusza Sitka.
Żołnierz zginął na wschodniej granicy Polski. Dzisiaj odbył się jego pogrzeb.
Funkcjonariusze w całej Polsce, w południe, włączyli syreny radiowozów. To znak solidarności służb mundurowych zaangażowanych w ochronę granicy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze