Już po raz jedenasty w Marciszowie odbyła się Spartakiada Seniorów. W tym roku oprócz mieszkańców gminy Marciszów na boisku bawili się goście z Kamiennej Góry.
Przed uczestnikami spartakiady postawiono kilka nietypowych konkurencji. Panie rzucały gumofilcem, panowie wałkiem. Rywalizowano w nawijaniu nitki na wałek, biegu z workiem czy też w strzelaniu goli.
Zabawę przerywały, bardzo potrzebne podczas upału, chwile wytchnienia przy grillowanych przysmakach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze