Reklama

Zatrzymany z narkotykami

Kamiennogórscy policjanci z Wydziału Kryminalnego zabezpieczyli ponad 30 porcji handlowych metamfetaminy. W sprawie zatrzymano 37 ? letniego mieszkańca gminy Lubawka.

 

Policjanci podejrzewali, że 37 -letni mieszkaniec gminy Lubawka w swoim mieszkaniu przechowuje metamfetaminy. Posiadane przez funkcjonariuszy informacje potwierdziły się. Podczas przeszukania mieszkania stanowiącego własność mężczyzny, ujawniono ponad 30 porcji handlowych narkotyku oraz wagę elektroniczną. W toku dalszych czynności funkcjonariusze dodatkowo zebrali materiał dowodowy mogący potwierdzać fakt udzielenia przez mężczyznę środków odurzających innej osobie. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Reklama

Zatrzymany 37 -latek usłyszał zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przyznał się do ich popełnienia. O dalszym jego losie zdecyduje sąd.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama