Kamiennogórscy policjanci z Wydziału Kryminalnego zabezpieczyli ponad 30 porcji handlowych metamfetaminy. W sprawie zatrzymano 37 ? letniego mieszkańca gminy Lubawka.
Policjanci podejrzewali, że 37 -letni mieszkaniec gminy Lubawka w swoim mieszkaniu przechowuje metamfetaminy. Posiadane przez funkcjonariuszy informacje potwierdziły się. Podczas przeszukania mieszkania stanowiącego własność mężczyzny, ujawniono ponad 30 porcji handlowych narkotyku oraz wagę elektroniczną. W toku dalszych czynności funkcjonariusze dodatkowo zebrali materiał dowodowy mogący potwierdzać fakt udzielenia przez mężczyznę środków odurzających innej osobie. Sprawa ma charakter rozwojowy.
Zatrzymany 37 -latek usłyszał zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przyznał się do ich popełnienia. O dalszym jego losie zdecyduje sąd.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze