W czwartek (27 lutego) kamiennogórscy policjanci zatrzymali 55-letniego mieszkańca gminy Marciszów. Mężczyzna usłyszał zarzuty związane z narkotykami i decyzją sądu trafił do aresztu, w którym czeka na kolejne czynności.
Mężczyzna usłyszał zarzuty związane z posiadaniem narkotyków oraz udzielaniem zabronionych substancji w celu uzyskania korzyści majątkowej. Narkotyki trafiły m.in. do osoby małoletniej.
Za przestępstwa, których popełnienie zarzuca się zatrzymanemu, grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze