Dwóch mieszkańców gminy Lubawka zatrzymanych zostało podczas interwencji policjantów z legnickiego oddziału prewencji pełniących służbę na terenie powiatu kamiennogórskiego.
Policjantów zainteresowało dwóch mężczyzn siedzących w busie marki opel. Mężczyźni na widok policjantów zaczęli się nerwowo zachowywać. Jak się okazało, mieli do tego powód. W samochodzie policjanci znaleźli znaczną ilość narkotyków, wagę elektroniczną oraz pieniądze.
Zatrzymani to 32-letni kierowca opla oraz 23-letni pasażer. Obaj to mieszkańcy gminy Lubawka. O ich przyszłości zadecyduje sąd.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze