Reklama

Zatrzymani mieszkańcy gminy Lubawka z narkotykami - interwencja policji w powiecie kamiennogórskim

Dwóch mieszkańców gminy Lubawka zatrzymanych zostało podczas interwencji policjantów z legnickiego oddziału prewencji pełniących służbę na terenie powiatu kamiennogórskiego.

Policjantów zainteresowało dwóch mężczyzn siedzących w busie marki opel. Mężczyźni na widok policjantów zaczęli się nerwowo zachowywać. Jak się okazało, mieli do tego powód. W samochodzie policjanci znaleźli znaczną ilość narkotyków, wagę elektroniczną oraz pieniądze.

Zatrzymani to 32-letni kierowca opla oraz 23-letni pasażer. Obaj to mieszkańcy gminy Lubawka. O ich przyszłości zadecyduje sąd.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: policja Kamienna Góra Aktualizacja: 24/02/2024 15:56
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama