Nadleśnictwo Kamienna Góra poinformowało o zatrzymaniu dwóch motocyklistów. Obaj ukarani zostali mandatami w wysokości 1000 zł.
Zatrzymani poruszali się motocyklami enduro. Zatrzymani zostali w obrębie Lasockiego Grzbietu. Obaj pochodzą z województwa wielkopolskiego.
Do zatrzymania doszło podczas akcji prowadzonej przez Straż Leśną z nadleśnictw Kamienna Góra i Śnieżka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze