Jak informuje Karkonoski Park Narodowy, w Rudawach Janowickich zatrzymanych zostało ośmiu quadowców
Mężczyźni mieszkający na terenie województwa lubuskiego nielegalnie jeździli po lesie. Po zatrzymaniu Straż Leśna z Nadleśnictwa "Śnieżka" i Nadleśnictwa Kamienna Góra ukarała mężczyzn mandatami po 1000 zł. Quadowcy zostali również poinformowani, że kolejne zatrzymanie zakończy się skierowaniem do sądu wniosku o ich ukaranie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze