Dwóch poszukiwanych mężczyzn, mieszkańców Kamiennej Góry, zatrzymali policjanci. Obaj ukrywali się na terenie gminy Kamienna Góra.
Jeden z mężczyzn, 32-latek, poszukiwany był listem gończym przez rok. Miał odbyć karę pozbawienia wolności. Policjanci ustalili miejsce, w którym się ukrywał. W pomieszczeniu, w którym się ukrywał, policjanci znaleźli kilka porcji marihuany. Mężczyzna trafił do Aresztu Śledczego, oprócz zaległej kary odpowiadać będzie za posiadanie środków odurzających.
W tym samym dniu policjanci zatrzymali 40-latka, który również był poszukiwany.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze