Kierownictwo komendy powiatowej Policji w Kamiennej Górze jest już w komplecie. Powołana została zastępczyni komendanta.
Funkcję tę objęła nadkomisarz Mariola Karst-Węglińska. Nowa zastępca komendanta rozpoczęła służbę w 2005 roku. Przez trzy lata pracowała w Wydziale Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji. W roku 2008 dołączyła do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, gdzie pełniła służbę w Zespole do Walki z Przestępczością Gospodarczą. Najpierw jako referent, później została detektywem i specjalistą w tym zespole. W 2019 została zastępcą naczelnika Wydziału Kryminalnego, a na początku 2022 roku naczelnikiem tego wydziału. Nadkomisarz Mariola Karst-Węglińska 25 maja 2023 roku została odznaczona Brązową Odznaką Zasłużony Policjant.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze