Po południu przy ul. Kościuszki w Kamiennej Górze 53-latek z Bystrzycy Kłodzkiej zasłabł za kierownicą, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na chodnik, na którym szczęśliwie nie było pieszych.
Mężczyzna został przekazany pod opiekę Pogotowiu Ratunkowemu.
Rozpoczyna się weekend, zachowajmy zdrowy rozsądek i szczególną ostrożność podczas poruszania się po drogach!
st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze