Reklama

Zarzuty

Dwóch młodych kamiennogórzan trafiło do aresztu jako podejrzani o napad na dostawcę pizzy.


Dostawca pizzy zaatakowany został w jedne z bram przy ul. Kościuszki w Kamiennej Górze. Napastnicy obezwładnili go gazem, bili i kopali. Ukradli portfel z utargiem, dokumenty i telefon ? więcej: Napad

Policjanci wytypowali dwóch mieszkańców Kamiennej Góry jako potencjalnych sprawców. To 21- i 23- latek. Obaj byli już znani policji. Jak mówią funkcjonariusze, podczas całego postępowania zatrzymani byli aroganccy, nie przyznają się do winy. Zgromadzone dowody były jednak na tyle przekonywujące, że prokurator złożył wniosek o tymczasowe aresztowaniu obu mężczyzn. Sąd pozytywnie rozpatrzył ten wniosek.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama