Dwóch młodych kamiennogórzan trafiło do aresztu jako podejrzani o napad na dostawcę pizzy.
Dostawca pizzy zaatakowany został w jedne z bram przy ul. Kościuszki w Kamiennej Górze. Napastnicy obezwładnili go gazem, bili i kopali. Ukradli portfel z utargiem, dokumenty i telefon ? więcej: Napad
Policjanci wytypowali dwóch mieszkańców Kamiennej Góry jako potencjalnych sprawców. To 21- i 23- latek. Obaj byli już znani policji. Jak mówią funkcjonariusze, podczas całego postępowania zatrzymani byli aroganccy, nie przyznają się do winy. Zgromadzone dowody były jednak na tyle przekonywujące, że prokurator złożył wniosek o tymczasowe aresztowaniu obu mężczyzn. Sąd pozytywnie rozpatrzył ten wniosek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze