Wczoraj (sobota, 14 września) wieczorem na ul. Kościuszki w Kamiennej Górze napadnięty został dostawca pizzy.
Gdy pracownik jednej z kamiennogórskich pizzerii wszedł do bramy, do której miał dostarczyć pizzę, został zaatakowany gazem, pobity i okradziony. Stracił m.in. telefon komórkowy, dokumenty i pieniądze. Napastnicy zbiegli.
Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze