Nawet 15 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który zatrzymany został podczas próby kradzieży.
W czwartek (1 sierpnia) policjanci poinformowani zostali przez mieszkańców Kamiennej Góry o mężczyźnie, który wybił szybę i wszedł na budynku przedsiębiorstwa. Przybyli na miejsce funkcjonariusze przeszukali budynek. Wewnątrz znaleźli 32-latka, mieszkańca powiatu kamiennogórskiego. Musieli udzielić mu pierwszej pomocy, mężczyzna uszkodził sobie przedramię.
Zatrzymany usłyszał zarzut związany z usiłowaniem kradzieży z włamaniem. Wcześniej był już karany za podobne przestępstwa. Grozi mu więc do 15 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze