Śnieg już jest! Brakuje jeszcze odbiorów!
Jak informuje Superstacja Czarnów SKI start sezonu narciarskiego zaplanowano na 16 grudnia.
Mimo, że na stoku jest pełno śniegu - zarówno tego prawdziwego jak i sztucznego robionego przez 20 armatek - start sezonu został przesunięty na 16 grudnia.
Niestety odbiór techniczny wyciągów zaplanowany jest dopiero na 13 grudnia (środa). Pierwszy wyjazd na stok odbędzie się w sobotę.
Według stacji na otwarcie napewno będą czynne:
Trasa ALPEJSKA 800m
Trasa WIDOKOWA 700m
wyciągi Nr I i II oraz WIKTOREK.
Najdłuższa trasa - rodzinna (1km) - otwarta zostanie pod warunkiem utrzymania się pogody.
video pochodzi z FB stacji narciarskiej
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze