Prezes zarządu Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości S.A. Arkadiusz Dybiec oraz starosta powiatu kępińskiego Alicja Śniegocka zapraszają do udziału w spotkaniu dla przedsiębiorców!
Spotkanie odbędzie się 29 października 2025 r. w Hotelu Restauracji Kamiński przy ul. Ks. P. Wawrzyniaka 34 w Kępnie. Początek o godzinie 11:00.
Wydarzenie poświęcone będzie m.in. prezentacji oferty inwestycyjnej oraz dostępnych form wsparcia oferowanych przez KSSEMP.
Spotkanie ma na celu nie tylko zaprezentowanie potencjału inwestycyjnego regionu, lecz także stworzenie przestrzeni do nawiązywania relacji biznesowych i wymiany doświadczeń między przedstawicielami różnych branż.
Agenda wydarzenia dostępna w galerii. Rejestracja trwa do 24 października br. - e-mail: [email protected] tel. 609-554-330
Liczba miejsc jest ograniczona. Udział bezpłatny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze