Burmistrz Miasta Lubawka oraz Dolnośląski Alarm Smogowy ? zapraszają na spotkanie pn: ?Pokonaj smog ratuj klimat?
Spotkanie odbędzie się 28 stycznia 2020 roku o godz. 16.00 w Sali posiedzeń Urzędu Miasta w Lubawce.
Podczas spotkania będzie mowa o jakości powietrza, konsekwencjach zdrowotnych i przyczynach powstawania zanieczyszczeń oraz sposobach poprawy jakości powietrza.
W programie:
? Skąd się bierze smog, jak wpływa na zdrowie i jak się przed nim chronić.
? Co ma wspólnego zanieczyszczenie powietrza ze zmianami klimatu.
? Jak zapewnić sobie czystą energię i oszczędzać pieniądze.
? Z jakich środków skorzystać i nie popełniać błędów( w tym: program Czyste Powietrze, Mój Prąd, dotacje samorządowe).
Burmistrz Miasta Lubawka
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze