Reklama

Zaproszenie

Burmistrz Miasta Lubawka oraz Dolnośląski Alarm Smogowy ? zapraszają na spotkanie pn: ?Pokonaj smog ratuj klimat?
Spotkanie odbędzie się 28 stycznia 2020 roku o godz. 16.00 w Sali posiedzeń Urzędu Miasta w Lubawce.

 

Podczas spotkania będzie mowa o jakości powietrza, konsekwencjach zdrowotnych i przyczynach powstawania zanieczyszczeń oraz sposobach poprawy jakości powietrza.

W programie:
? Skąd się bierze smog, jak wpływa na zdrowie i jak się przed nim chronić.
? Co ma wspólnego zanieczyszczenie powietrza ze zmianami klimatu.
? Jak zapewnić sobie czystą energię i oszczędzać pieniądze.
? Z jakich środków skorzystać i nie popełniać błędów( w tym: program Czyste Powietrze, Mój Prąd, dotacje samorządowe).

Burmistrz Miasta Lubawka

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama