Miasto Kamienna Góra i stowarzyszenie „Tworzymy” zaprasza do udziału projekcie „Walcz z kleszczem!” Dzięki niemu mieszkańcy mogą nieodpłatnie zaszczepić się na choroby odkleszczowe.
Projekt „Walcz z kleszczem!” jest skierowany mieszkańców regionów najbardziej zagrożonych zachorowaniem na boreliozę oraz kleszczowe zapalenie mózgowe.
W projekcie mogą wziąć udział:
osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę; kobiety w wieku – 18-59; mężczyźni w wieku -18-64.
Udział w projekcie jest nieodpłatny i obejmuje:
Jak zapisać się na szczepienie?
Sczepienia będą odbywały się:
we wtorki, środy i czwartki, w godz. 10 -12
w NZOZ „Rodzina”, ul. Kościuszki 6 w Kamiennej Górze.
Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 789 384 526, lub [email protected].
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze