Reklama

VI Zjazd Motocyklowy

W drugi weekend maja odbędzie się VI Zjazd Motocyklowy i Wielki Piknik Patriotyczny. W tym roku impreza będzie miała trochę inny scenariusz. Motocykliści przyjadą 12 maja (niedziela).

 

W tym roku wydarzenie rozpocznie się w Kamiennej Górze, motocykliści spotkają się na rynku, aby wspólną paradą motocyklową przemierzyć ulice miasta i pojechać wprost do Europejskiej Perły Baroku. W Krzeszowie jak co roku odbędzie się uroczysta msza święta za ojczyznę oraz w intencji motocyklistów. A później... czas na piknik, koncerty, zabawę fantową, nie zabraknie także licznych stoisk i atrakcji.

Spotkanie na kamiennogórskim rynku zaplanowano na godzinę 10:00. O 10:45 motocykliści wyjadą do Krzeszowa. Wielki Piknik Patriotyczny rozpocznie się o godz. 13:30, jest to otwarte wydarzenie dla wszystkich. Każdy niezależnie od upodobań, niezależnie czy interesuje się motoryzacją czy też nie, na pewno nie będzie się nudził. Plac Jana Pawła II tego dnia tętni życiem - poprzez koncerty, poprzez bogaty program artystyczno-kulturalny, a także liczne stoiska i atrakcje. Tegoroczne wydarzenie to efekt współpracy fundacji z licznymi podmiotami i samorządami.

Reklama

I Zjazd Motocyklowy
II Zjazd Motocyklowy
III Zjazd Motocyklowy
IV Zjazd Motocyklowy
V Zjazd Motocyklowy

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama