Już 2 maja w Pisarzowicach odbędzie się 1. Bieg z Flagą. Zawodnicy wystartują o godzinie 11.30.

Już 2 maja w Pisarzowicach odbędzie się 1. Bieg z Flagą. Zawodnicy wystartują o godzinie 11.30.
Panie będą miały do przebiegnięcie 3,5 km, panowie 7 km. Wpisowe na bieg wynosi 10 zł. Po biegu odbędzie się Piknik Rodzinny.
Start i metę biegu wyznaczono przy Centrum Biblioteczno-Kulturalnym. Trasa w większości ma prowadzić drogami szutrowymi i polnymi. W biegu mogą uczestniczyć zawodnicy w wieku powyżej 16 lat.
Zgłoszenia przyjmowane są osobiście w Domu Kultury w Pisarzowicach do 30 kwietnia, oraz w dniu biegu do godziny 11, ale organizatorzy przewidzieli limit uczestników - 50 osób. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze