Reklama

Bieg z flagą

Już 2 maja w Pisarzowicach odbędzie się 1. Bieg z Flagą. Zawodnicy wystartują o godzinie 11.30.

Już 2 maja w Pisarzowicach odbędzie się 1. Bieg z Flagą. Zawodnicy wystartują o godzinie 11.30.

Panie będą miały do przebiegnięcie 3,5 km, panowie 7 km. Wpisowe na bieg wynosi 10 zł. Po biegu odbędzie się Piknik Rodzinny.

Start i metę biegu wyznaczono przy Centrum Biblioteczno-Kulturalnym. Trasa w większości ma prowadzić drogami szutrowymi i polnymi. W biegu mogą uczestniczyć zawodnicy w wieku powyżej 16 lat.

Zgłoszenia przyjmowane są osobiście w Domu Kultury w Pisarzowicach do 30 kwietnia, oraz w dniu biegu do godziny 11, ale organizatorzy przewidzieli limit uczestników - 50 osób. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama