Po dzisiejszej publikacji resztek plakatu wiszących w Lubawce do redakcji przysłane zostały zdjęcia słupa ogłoszeniowego stojącego przy sklepie w Pisarzowicach.
Na słupie nadal widać wyborcze plakaty z zeszłego roku. Wszystkie wypłowiały. Część była już wielokrotnie zaklejana, ale nadal fragmenty są dobrze widoczne.
W starych plakatach najwyraźniej zapomniał komitet wyborczy, słup najwyraźniej od jesieni zeszłego roku nie był skutecznie czyszczony przez właściciela.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze