Kolejny już raz internauci informują o problemach z płatną toaletą nad Zalewem
Toaleta nad kamiennogórskim zalewem (Ośrodek Wypoczynku Świątecznego) nie ma szczęścia do użytkowników. Wielokrotnie była dewastowana. Kilkukrotnie zostały zniszczone drzwi wejściowe.
Z częścią problemów udało się uporać instalując monitoring. Niestety na dewastacje i zniszczenia w środku kamery nie pomogą.
Przez weekend toalety zostały zapchane papierem toaletowym oraz ręcznikami ZZ.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze