Ski Arena Szrenica otwiera nartostrady na Hali Szrenickiej oraz górny odcinek Lolobrygidy i Śnieżynkę. W związku z tym szlak zielony na odcinku od górnej stacji wyciągu na Szrenicę do Hali Szrenickiej będzie dostępny tylko dla narciarzy. Turystów pieszych chcących dostać się na Halę Szrenicką od górnej stacji wyciągu na Szrenicę, prosimy o kierowanie się szlakiem czarnym bezpośrednio na Szrenicę, a dalej szlakiem czerwonym do schroniska na Hali Szrenickiej. Narciarzy prosimy o zachowanie ostrożności w miejscach gdzie mogą się pojawić turyści bez
nart.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze