Z powodu ogłoszenia pierwszego stopnia zagrożenia lawinowego zamknięte są następujące szlaki:
1. Żółty od schroniska Pod Łabskim Szczytem w stronę Śnieżnych Kotłów
2. Zielony od schroniska Pod Łabskim Szczytem do Rozdroża Pod Wielkim Szyszakiem
3. Czerwony przez Kocioł Łomniczki od nieczynnego schroniska Nad Łomniczką do Domu Śląskiego
Dziś została również zamknięta Droga Jubileuszowa na Śnieżkę.
Zdjęcie wykonane dzisiaj, autor Marek Gąsior ze straży KPN
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze