Zgodnie z zapowiedziami o północy zamknięte zostało przejście graniczne w Lubawce. To efekt wprowadzenia stanu zagrożenia epidemicznego.
Na terenie Dolnego Śląska podróżujący samochodem mogą przekraczać granicę Czechami tylko w Jakuszycach i Kudowie-Zdrój. Poza wyjątkami, wjechać mogą tylko Polacy. Wjeżdżający poddani zostaną 14-dniowej domowej kwarantannie. Ograniczenia nie dotyczą osób pracujących po drugiej stronie granicy, ale muszą one korzystać z otwartych przejść.
Granice zamknięte zostały na 10 dni.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze