Z powodu ograniczeń związanych z przekraczaniem granicy polsko-czeskiej zamknięty został szlak grzbietowy, Droga Przyjaźni Polsko-Czeskiej na odcinku od Mokrej Przełęczy przez Śnieżkę do Przełęczy Okraj. Szlak ten, przebiegający raz po polskiej raz po czeskiej stronie granicy został też zamknięty przez naszych partnerów z KRNAP. Wejście na Śnieżkę nie jest obecnie możliwe.
Przyłączamy się do apelu Karkonoskiej Grupy GOPR i prosimy o rezygnację z wychodzenia w wysokie części gór, by nie narażać bez potrzeby zdrowia ratowników i funkcjonariuszy innych służb.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze