Reklama

Zamknięta droga

Uwaga kierowcy, zamknięta jest droga z Marciszowa w kierunku Kaczorowa (godzina 21:15). Na 3 km odcinku z Ciechanowic do Świdnika rozlany jest olej hydrauliczny.

Aktualizacja

Droga została w nocy oczyszczona i otwarta. 

Oryginalna informacja
Nawierzchnia drogi jest bardzo śliska. Nie ma zagrożenia chemicznego. Wezwani strażacy poinformowali zarządcę drogi (Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei). Zapadła decyzja o zamknięciu trasy. Strażacy gotowi są pomóc zarządcy w szybkim usunięciu zagrożenia. Czekają na decyzje DSDiK.

Trasa z Kaczorowa przez Marciszów do Bolkowa to teraz objazd drogi krajowej nr 3 z Jeleniej Góy do Bolkowa.

To kolejny spór między zarządca drogi a strażakami o zasady oczyszczania jezdni w przypadku gdy nie ma zagrożenia chemicznego i ekologicznego. Przypominamy jak w lutym 2017 roku usuwana była plama oleju na ul. Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze. Do podobnego sporu doszło w kwietniu 2017 roku i w maju 2017 na wysokości Pisarzowic.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama