Nie wszyscy będą dobrze wspominać Święto Niepodległości. W poniedziałek (11 listopada) policjanci zatrzymali rowerzystkę, która nie powinna wsiadać na rower.
Do zatrzymania doszło około godziny 17 w Krzeszówku. Podczas kontroli 62-letnia rowerzystka wydmuchała ponad 1,5 promila alkoholu. Kara za jazdę w takim stanie to 2500 zł.
Piłeś – nie jedź! Bądź odpowiedzialnym uczestnikiem ruchu drogowego! - przypominają policjanci.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze