Reklama

Zakończenie w LO

Dzisiaj (piątek, 26 kwietnia) w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyło się oficjalne pożegnanie klas trzecich liceum ogólnokształcącego. Akademia miała charakter koncertu.

Aktualizacja 29.04.2019.

Nagrody za ukończenie Liceum z wyróżnieniem z rąk Dyrektora Zespołu i wychowawców klas otrzymali:
- z rąk pana Ryszarda Mierzwy - wychowawcy klasy 3a: Wojciech Banaś, Wojciech Bednarz, Joanna Gumulak, Martyna Kiełbasa, Dariusz Smoleń, Kornel Ślusarz
- z rąk pani Danuty Ruchały - wychowawczyni klasy 3b: Zuzanna Kmiecik, Magdalena Kurkowska, Małgorzata Kurkowska, Sandra Kuzar, Inez Kwiatkowska, Martyna Michalska, Eryk Mika
- z rąk pani Wiesławy Kurnyty - wychowawczyni klasy 3c: Aleksandra Buława, Kinga Cieślak, Weronika Ferenc, Weronika Kociołek, Marcel Krug, Eryk Pałus
- z rąk pana Zbigniewa Drankowskiego - wychowawcy klasy 3d: Gabriela Ziemianek.

Oryginalna informacja
Podczas uroczystości wyróżnieni zostali także uczniowie, którzy aktywnie pracowali w samorządzie szkolnym, tworzyli gazetkę szkolną, brali udział w pracy teatrów szkolnych, reprezentowali szkołę w olimpiadach, meczach matematycznych i zawodach sportowych. Szczególne wyróżnienie uzyskało czterech uczniów: Mateusz Jeleń, Jarosław Kopaczewski, Piotr Mader i Eryk Pałus, którzy tworzyli trzon zespołu muzycznego "eLo Mjusik" i którzy mieli też okazję po raz ostatni wystąpić na szkolnej scenie podczas tej uroczystości.

Reklama

 

Na scenie zaprezentowali się uczniowie oraz nauczyciele.

W tym roku spośród 112 uczniów abiturientami zostało 107. W maju przystąpić mogą do egzaminu maturalnego.

Najwyższa średnią, 4,27, uzyskała klasa III A. O sześć setnych mniej uzyskała klasa III B.

Aż 20 osób uzyskało średnia ponad 4,75 i tym samym skończyli szkole z wyróżnieniem.

Egzamin maturalny rozpocznie się zaraz po długim weekendzie czyli 6 maja.

Tradycyjnie najlepsi uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez samorządowców. Martyna Kiełbasa nagroda starosty, Eryk Miko nagroda burmistrza Kamiennej Góry, Aleksandra Gwóźdź nagroda wójta gminy Marciszów, Weronika Kociołek nagroda burmistrz Lubawki, Mateusz Jeleń nagroda wójta gminy Kamienna Góra.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama