Lubawski klub Choppers Garage zaprasza na zakończenie tegorocznego sezonu motocyklowego. Impreza zaplanowana jest na 28 września w siedzibie klubu (ul. Krótka 3, Lubawka).
Motocykliści spotykają się o godzinie 15:00. Na godzinę 16 zaplanowany jest wyjazd na trasę kończącą sezon. Po powrocie na motocyklistów czekać będzie grill, konkursy.
Wieczorem zaplanowano koncerty. O 19 wystąpią Szczyle, o 19:30 New Place, a o 21 Irrbloss - tancerze ognia. O 22 rozpocznie się DJ Party.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze