Nadleśnictwo Kamienna Góra informuje, że w związku z wystąpieniem bardzo dużego zagrożenia pożarowego, na podstawie §12 Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 22 marca 2006r., w sprawie szczegółowych zasad zabezpieczenia przeciwpożarowego lasów, zostaje wprowadzony okresowy zakaz wstępu do lasu na terenie Nadleśnictwa Kamienna Góra.
Powyższy zakaz obowiązuje od dnia 12 sierpnia 2015 r. do odwołania.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze