Nadleśnictwo Kamienna Góra przedłużyło zakaz wstępu do lasu wprowadzony z powodu powodzi.
Zakaz obowiązywać będzie do 30 września.
Nadleśnictwo przypomina, że wiele drzew zostało połamanych. Leśne drogi mogą być nieprzejezdne. Woda nadal wylewa z potoków. Obsuwają się skarpy.
Leśnicy proszą również o zachowanie czujności podczas podróży drogami publicznymi prowadzącymi przez las. - Nie parkujcie na leśnych parkingach - apelują.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze