Kolejne niebezpieczne miejsce w Kamiennej Górze. Strażacy właśnie zabezpieczyli część chodnika przy ul. Waryńskiego.
Chodzi o fragment od skrzyżowanie z ul. H. Sienkiewicza w kierunku targu i policji. To chodnik wzdłuż budynku byłego Kamodex-u. Zabytkowa konstrukcja jest w złym stanie. Przy dzisiejszej pogodzie stanowi zagrożenie dla pieszych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze