Dzisiaj (poniedziałek, 11 sierpnia) na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbył się turniej piłki nożnej trampkarzy. Zawody zorganizował KKS Olimpia Kamienna Góra.
Do rozgrywek zgłosiły się cztery drużyny: FC Sportowcy, Chelsea FC, Jokery Kamienna Góra, FC Królewscy. Zespoły rywalizowały ze sobą systemem ?każdy z każdym?.
Mistrzem trampkarzy została drużyna Jokerów z Kamiennej Góry (Sz. Cukier, K. Filip, B. Młodziński, P. Rzeszotko, D. Karczewski, G. Homoncik, J. Wiktor), która zdobyła 9 punktów. Drugie miejsce wywalczyli FC Królewscy (T. Cukier, O. Trzebiński, G. Zioła, N. Zioła, M. Tatarata, G. Wastag, Sz. Skoczeń, G. Zaręba) - 6 punktów, trzecie Chelsea (Mordarski, Prokopowicz, Pałus, Dancewicz, Noskowicz, Obidowski, Plata) - 3 punkty, a czwarte FC Sportowcy (Motak, Jerzak, D.Zioła, Adam Szczyrbak, P. Wińcza, Radziejewski, Kiełbasa, Krzyżak).
Wszystkie drużyny otrzymały nagrody w postaci słodyczy i sprzętu sportowego. Królem strzelców został Szymon Cukier (Jokery Kamienna Góra), a najlepszym bramkarzem Gabrysia Zioła (FC Królewscy).
Sponsorami turnieju byli: firma Tomasza Szopy TomCar, firma Łukasza Kraszewskiego Feet Zone oraz kamieniarstwo nagrobkowe Jana Grzesińskiego. Organizacją turnieju zajęli się trenerzy grup młodzieżowych klubu KKS Olimpia Kamienna Góra: Adam Nowak, Piotr Cukier.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze