Reklama

Zagrali trampkarze

Dzisiaj (poniedziałek, 11 sierpnia) na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbył się turniej piłki nożnej trampkarzy. Zawody zorganizował KKS Olimpia Kamienna Góra.



Do rozgrywek zgłosiły się cztery drużyny: FC Sportowcy, Chelsea FC, Jokery Kamienna Góra, FC Królewscy.  Zespoły rywalizowały ze sobą systemem ?każdy z każdym?.

Mistrzem trampkarzy została drużyna Jokerów z Kamiennej Góry (Sz. Cukier, K. Filip, B. Młodziński, P. Rzeszotko, D. Karczewski, G. Homoncik, J. Wiktor), która zdobyła 9 punktów. Drugie miejsce wywalczyli FC Królewscy (T. Cukier, O. Trzebiński, G. Zioła, N. Zioła, M. Tatarata, G. Wastag, Sz. Skoczeń, G. Zaręba) - 6 punktów, trzecie Chelsea (Mordarski, Prokopowicz, Pałus, Dancewicz, Noskowicz, Obidowski, Plata) - 3 punkty, a czwarte FC Sportowcy (Motak, Jerzak, D.Zioła, Adam Szczyrbak, P. Wińcza, Radziejewski, Kiełbasa, Krzyżak).

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody w postaci słodyczy i sprzętu sportowego. Królem strzelców został Szymon Cukier (Jokery Kamienna Góra), a najlepszym bramkarzem Gabrysia Zioła (FC Królewscy). 

Sponsorami turnieju byli:  firma Tomasza Szopy TomCar, firma Łukasza Kraszewskiego Feet Zone oraz kamieniarstwo nagrobkowe Jana Grzesińskiego. Organizacją turnieju zajęli się trenerzy grup młodzieżowych klubu KKS Olimpia Kamienna Góra: Adam Nowak, Piotr Cukier.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama