Wczoraj (7 września) w Strzegomiu odbył się kolejny "Drużynowy Turniej" w wyciskaniu sztangi leżąc na ławce. Organizatorami zawodów był KS Start Strzegom i KS Relax Kamienna Góra.
KS Relax reprezentowali: Aleksandra Grelus (50kg), Malwina Michno (40kg), Piotr Rusnarczyk (130kg), Marcin Cebula (150kg), Artir Średniawski (125kg), Jan Bryjka (170kg), Dominik Houhoud (142,5kg). Ekipę stanowili zarówno zawodnicy, jak i osoby trenujące w Relaksie rekreacyjnie.
W klasyfikacji drużynowej wygrała ekipa KS Relax Kamienna Góra. Drugie miejsce zajął Hutnik Pieńsk, trzecie, Olszanka Pogorzela a czwarte Start Strzegom.
Sponsorzy: OSiR Strzegom, Gmina Strzegom, Powiat Kamienna Góra, Gmina Miejska Kamienna Góra, EXODUS Zwoleń, KAR-DACH Kamienna Góra, Bank Spółdzielczy w Kamiennej Górze, KS Relax Kamienna Góra.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze