Reklama

Najlepsi w Strzegomiu

Wczoraj (7 września) w Strzegomiu odbył się kolejny "Drużynowy Turniej" w wyciskaniu sztangi leżąc na ławce. Organizatorami zawodów był KS Start Strzegom i KS Relax Kamienna Góra.

KS Relax reprezentowali: Aleksandra Grelus (50kg), Malwina Michno (40kg), Piotr Rusnarczyk (130kg), Marcin Cebula (150kg), Artir Średniawski (125kg), Jan Bryjka (170kg), Dominik Houhoud (142,5kg). Ekipę stanowili zarówno zawodnicy, jak i osoby trenujące w Relaksie rekreacyjnie.

W klasyfikacji drużynowej wygrała ekipa KS Relax Kamienna Góra. Drugie miejsce zajął Hutnik Pieńsk, trzecie, Olszanka Pogorzela a czwarte Start Strzegom.

Sponsorzy: OSiR Strzegom, Gmina Strzegom, Powiat Kamienna Góra, Gmina Miejska Kamienna Góra, EXODUS Zwoleń, KAR-DACH Kamienna Góra, Bank Spółdzielczy w Kamiennej Górze, KS Relax Kamienna Góra.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: KS Relax Kamienna Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama