Strażacy z Marciszowa zachęcają do udziału w niedzielnych (12 lipca) wyborach prezydenta. Stawką jest nowy wóz bojowy dla jednostki OSP.
To już druga edycja akcji wspierającej wyborczą frekwencję. Tym razem nowy wóz trafi do 49 jednostek w całym kraju, po jednej na terenie każdego z byłych województw. Decydować będzie wyborcza frekwencja, nie ważne na kogo się zagłosuje.
Akcja dotyczy gmin do 20 tys. mieszkańców, a więc w byłym województwie jeleniogórskim m.in. Marciszowa.
W pierwszej edycji akcji, podczas pierwszej tury wyborów, samochody otrzymało 16 gmin, po jednej w każdym z obecnych województw.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze