Uwaga kierowcy, zablokowana jest (godzina 15:50) ul. Wałbrzyska w Kamiennej Górze. Doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.
Aktualizacja 17:09
Doszło do zderzenia renaul megan prowadzonego przez 20-letniego mieszkańca Kamiennej Góry i citroena kierowanego przez 31-latka z Kamiennej Góry. Kierujący renaul z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący samochód. Citroenem podróżowały dwie osoby. Pasażer przewieziony został do szptala w Wałbrzychu. Kierowca renault te trafił do szpitala. Na miejscu pracują technicy zabezpieczający ślady.
Oryginalna informacja
Droga zablokowana jest w pobliżu wjazdu na łącznik z ul. księcia Bolka I.
W zderzeniu poszkodowane zostały trzy osoby.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze