Uwaga kierowcy, w tej chwili (godz. 14:45) zablokowana jest ul. Sienkiewicza w Kamiennej Górze. Przed kilkoma minutami doszło do wypadku. Ruch jest zablokowany.
Aktualizacja 15:35
Jeden pas jest już przejezdny. Ruchem wahadłowym kieruje policja.
Aktualizacja 15:05
W zdarzeniu uczestniczyło pięć osób, dwie przewiezione zostały do szpitala. Najprawdopodobniej polo jechało od strony ul. Lubawskiej. Opel prawdopodobnie wykonywał manewr skrętu w lewo.
Droga nadal jest zablokowana w obu kierunkach. Na sąsiednich ulicach m.in. Papieża Jana Pawła II i Broniewskiego powstały korki.
Oryginalna informacja
Zderzyły się volkswagen polo i opel astra. Do zdarzenia doszło na wysokości wjazdu na parking między Starostwem a Spółką Mieszkaniową. Są osoby wymagające pomocy medycznej.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze