Z placu za torami w Lubawce demontowana jest brukowa kostka ? zaalarmowali mieszkańcy Lubawki.

Plac znajduje się w odludnym miejscu, między kolejowymi budynkami a ul. Lipową. Na sporej powierzchni wyrwana jest już kostka brukowa. Widać, że proceder nie jest nowy. Na "oczyszczonym" terenie zaczęły już rosnąć rośliny. Ostatnie rzędy kostki zabrane zostały niedawno. Widać świeży piasek.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze