Reklama

Zabawy z motylami

Na stadionie w Lubawce odbył się dzisiaj Bieg Motyla. Impreza przeznaczona była dla przedszkolaków i dzieci młodszych.

W zabawie uczestniczyły głównie dzieci z lubawskiego przedszkola, które przyszły ze swojej placówki na stadion. Na miejscu czekała na przedszkolaków grupa dzieci, która spędza wakacje w Lubawce. Wszyscy przystąpili do zabaw.

Na bieżni lubawskiego stadionu dzieci rywalizowały w biegu na 100 metrów. Na dolnej murawie przygotowane były dla nich zabaw, warsztaty i animacje. Wiele z atrakcji związana była z motylem niepylakiem apollo, który żyje w pobliskiej Kruczej Dolinie. Dzieci przygotowywały m.in. opaski na głowę, skrzydła, plakietki.

Reklama

Wszyscy mogli również skorzystać z dmuchańca oraz zjeść popcorn.
 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama