Na stadionie w Lubawce odbył się dzisiaj Bieg Motyla. Impreza przeznaczona była dla przedszkolaków i dzieci młodszych.
W zabawie uczestniczyły głównie dzieci z lubawskiego przedszkola, które przyszły ze swojej placówki na stadion. Na miejscu czekała na przedszkolaków grupa dzieci, która spędza wakacje w Lubawce. Wszyscy przystąpili do zabaw.
Na bieżni lubawskiego stadionu dzieci rywalizowały w biegu na 100 metrów. Na dolnej murawie przygotowane były dla nich zabaw, warsztaty i animacje. Wiele z atrakcji związana była z motylem niepylakiem apollo, który żyje w pobliskiej Kruczej Dolinie. Dzieci przygotowywały m.in. opaski na głowę, skrzydła, plakietki.
Wszyscy mogli również skorzystać z dmuchańca oraz zjeść popcorn.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze