Reklama

Zabawy w ogrodzie

Przez pierwsze dwa tygodniu wakacji dzieci z Chełmska Śląskiego mogą codziennie spotkać się w ogrodzie św. Jadwigi i uczestniczyć w przygotowanych przez dorosłych atrakcjach.



Zabawy trwają ok. dwóch godzin dziennie od godziny 10 do 12. Codziennie uczestniczy w nich 45-50 dzieci z Chełmska Śląskiego i okolic. Dzieci uczestniczą w rozgrywkach sportowych, zajęciach plastycznych, korzystają z basenu. Pokaz ratownictwa przygotowali dla nich strażacy ochotnicy, a dzisiaj (środa, 8 lipca) zajęcia prowadził Bartek Dymek z Nadleśnictwa Kamienna Góra.

Dzieci mają zapewnioną opiekę oraz posiłek.

Cykl wakacyjnych spotkań, już po raz ósmy, przygotowała Elżbieta Kapołka przy wsparciu proboszcza i Wiejskiego Domu Kultury.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama