Przez pierwsze dwa tygodniu wakacji dzieci z Chełmska Śląskiego mogą codziennie spotkać się w ogrodzie św. Jadwigi i uczestniczyć w przygotowanych przez dorosłych atrakcjach.
Zabawy trwają ok. dwóch godzin dziennie od godziny 10 do 12. Codziennie uczestniczy w nich 45-50 dzieci z Chełmska Śląskiego i okolic. Dzieci uczestniczą w rozgrywkach sportowych, zajęciach plastycznych, korzystają z basenu. Pokaz ratownictwa przygotowali dla nich strażacy ochotnicy, a dzisiaj (środa, 8 lipca) zajęcia prowadził Bartek Dymek z Nadleśnictwa Kamienna Góra.
Dzieci mają zapewnioną opiekę oraz posiłek.
Cykl wakacyjnych spotkań, już po raz ósmy, przygotowała Elżbieta Kapołka przy wsparciu proboszcza i Wiejskiego Domu Kultury.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze