Reklama

Seniorzy wypełnili salę Domu Kultury na Koncercie Piosenki Biesiadnej w Marciszowie - relacja z wydarzenia.

Salę Domu Kultury w Marciszowie wypełnili seniorzy. Przyszli na Koncert Piosenki Biesiadnej.

Imprezę zorganizowano już po raz ósmy. W tym roku na scenie wystąpiły cztery zespoły: Zgoda z Chełmska Śląskiego, Karkonosze z Gruszkowa, Wojcieszowianie z Wojcieszowa oraz Zespół Biesiadny ze Świdnika. Na scenie znalazło się również miejsca dla wykonawcy z młodszego pokolenia. Dla seniorów wystąpiła Maja Oleśków.

Każdy z wykonawców otrzymał pamiątkową statuetkę.

Koncert zorganizował Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Marciszowie oraz Gmina Marciszów.

Reklama

 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama