Salę Domu Kultury w Marciszowie wypełnili seniorzy. Przyszli na Koncert Piosenki Biesiadnej.
Imprezę zorganizowano już po raz ósmy. W tym roku na scenie wystąpiły cztery zespoły: Zgoda z Chełmska Śląskiego, Karkonosze z Gruszkowa, Wojcieszowianie z Wojcieszowa oraz Zespół Biesiadny ze Świdnika. Na scenie znalazło się również miejsca dla wykonawcy z młodszego pokolenia. Dla seniorów wystąpiła Maja Oleśków.
Każdy z wykonawców otrzymał pamiątkową statuetkę.
Koncert zorganizował Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Marciszowie oraz Gmina Marciszów.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze