Wczoraj na terenie Dolnego Śląska trwała policyjna akcja "Prędkość". Policjanci zwracali szczególną uwagę na przekraczanie przez kierowców dozwolonej prędkości.
Podczas akcji na terenie powiatu kamiennogórskiego policjanci zatrzymali 48 kierowców przekraczających dozwoloną prędkość. W 43 przypadkach kontrola zakończyła się mandatem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze